אודות

אתר גנריקל סנטר הוקם במטרה להעניק  שירות תרופות גנריות ומענה לקהל הרחב למוצרי בריאות הישר מבתי מרקחת ומחברות יצרניות בחו”ל מהמובילות בעולם בתחום, על בסיס יבוא אישי של הלקוח, ובאופן בטוח וזול כמובן. גנריקל סנטר עובדים ומתנהלים מול בתי מרקחת ברחבי העולם וספקים רבים על מנת לספק ללקוח את התרופות והתוספים להם יש ביקוש. כמו כן, גנריקל סנטר מספקת תרופות ותוספי תזונה שאינן בסל הבריאות. רכישות המתבצעות דרך האתר מוזילות באופן ניכר את התרופות והתוספים שנמכרים בארץ ואף את התרופות הגנריות עצמן המשווקות לציבור הרחב בארץ במחיר יקר וללא הצדקה. כמו כן, במדינות מערב אירופה, וארה”ב. תרופות גנריות רבות נרכשות על ידי הציבור הרחב בדלת מסתובבת במחירים מופקעים וללא סיבה. ובשביל זה אנחנו כאן.

אודות תקנות משרד הבריאות  ליבוא אישי 

המוצרים הנרכשים באתרינו מיוצרים על ידי חברות תרופות גנריות בינלאומיות מהמובילות והמוכרות בעולם. יצרניות תרופות באיכות הגבוהה ביותר, ובכפוף ועל פי דרישותיו המחמירות של ה FDA ובעלות זולה הרבה יותר. יצרניות תרופות אלו מספקות תחליף ואלטרנטיבה לתרופות המקור היקרות בהן נכללות עלויות הפיתוח ובשל כך הן יקרות יותר. עובדה זו נחסכת מאתנו כעת בשל פקיעת תוקף הפטנט עליהן. וגם אז הן מסופקות לנו באופן לא הוגן וללא הצדקה במחירים מופקעים ולשם כך אנו כאן לתת לכם את המענה הטוב והזול ביותר ככל שניתן וללא פערי תיווך.

על הלקוח להבין שאספקת התרופות צריכה להיעשות באישור ובכפוף לחתימה על טופס סטנדרטי של משרד הבריאות. קובץ צילום יועלה ויצורף לבקשה באתרינו. צניעות הפרט מובטחת, אנו שומרים על פרטיותכם.

אתר גנריקל סנטר מאפשר לך הלקוח לרכוש תרופות ישירות מבית המרקחת, באופן נוח, ללא פערי תיווך ובאופן בטוח, כל תרופה יקרה שלא קיימת בסל הבריאות ואף תרופה שבסל הבריאות אך היא ממומנת באופן חלקי , או תרופות ניסיוניות, או תרופות המצריכות יבוא שלהן מחו”ל. צרו עמנו קשר ואנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את התרופה ע”י בתי המרקחת בחו”ל איתם אנחנו עובדים.

 ההספקה תבוצע באופן דיסקרטי ובטוח. יש לכם את האפשרות ליוועץ עם הרופא שלכם אודות אותה תרופה.

המידע לגבי שימוש וההתוויות המפורסמות באתרינו הינו בסיסי, והוא אינו מהווה תחליף להמלצת רופא. אחריות השימוש  במוצרים חלה עליך הצרכן מאחר והמוצרים נמכרים באופן חוקי במסגרת יבוא אישי. וכמו בכל נטילת תרופה או תוסף הינך מחוייב להיוועץ עם רופא לפני השימוש במוצר המצריך מירשם רופא, ובהתבסס על ידע רפואי אישי שלך, באם הינך סובל ממחלות כלשהן, או שהינך אלרגי לתרופות כלשהן, או שהינך יודע כי נאסר עליך השימוש בתרופות המקור לאותן תחליפים שהינך מזמין.

יש לציין שביבוא אישי של תרופות מחו”ל אין כל אחריות של משרד הבריאות והאחריות לשימוש היא במלואה עליך המזמין.

מהי תרופה גנרית ויחסה לתרופת המקור ומדוע מחירן זול יותר?

תְּרוּפָה גֵּנֵרִית (באנגלית: Generic drug)  היא תרופה המיוצרת ומשווקת כשאין פטנט רשום ותקף על החומרים הפעילים שבה. מותר לשווק אותה במדינות שבהן פג תוקף הפטנט או במדינות שבהן לא נרשם פטנט על התרופה המקורית. כדי שתרופה תוכר כתרופה גנרית לתרופה קיימת היא צריכה להכיל בדיוק את אותו חומר פעיל כמו התרופה המקורית (תרופה אתית), ולחקות את משך הפעולה בגוף של התרופה המקורית. הפיתוח של תרופה גנרית מהיר, והמחיר שלה זול. השפעתה על גוף האדם אמורה להיות זהה להשפעתה של התרופה המקורית. למידע נוסף


האם ישנו היתר לייבא תרופות ותוספי תזונה ביבוא אישי?

ייבוא תרופות ומוצרי בריאות לשימוש אישי הינו חוקי ונפוץ ברוב מדינות העולם ביניהן בריטניה, ארה”ב, גרמניה וישראל. ע”פ חוקי המכס בישראל, כל  יבוא אישי של תרופות ותוספי תזונה לא בכל המקרים חייב במיסים כלל, כל עוד התכשירים התרופות או התוספים למיניהם מיועדים לצריכה אישית של הלקוח לתקופה של עד שלושה חודשים והם אינם מכילים סם מסוכן כגון: סמים, סטרואידים, תרופות פסיכיאטריות,  וכד’… משרד הבריאות בישראל מתיר לייבא אותם לשימוש עצמי.    

יש לציין כי משרד הבריאות מסיר כל אחריות על צריכת התרופה והאחריות הינה של הלקוח בלבד. עוד בנושא

הזמנות ומשלוחים

הזמנה שבוצעה בהתאם לדרישתך תישלח מבתי המרקחת איתן אנו עובדים ברחבי העולם, משם הם נארזות ונשלחות אליך הצרכן בדואר אוויר רשום לישראל. אנו אחראים באופן מלא להזמנות המתבצעות דרך אתרינו ומחויבים לעשות ככל האפשר על מנת לספק את ההזמנות בזמן ובהקדם האפשרי לשביעות רצונך הלקוח. באם ישנו עיכוב מעבר למסגרת הסבירה או לעיקובים שלא תלויים בנו, אנו גנריקל סנטר נעשה ככל האפשר לבדוק את הנושא ולתת לך הלקוח את המענה הטוב ככל שניתן, ובמהירות סבירה. 

אנא מלא את פרטיך האישיים והכתובת הנכונה על מנת למנוע תקלות ועיקובים.

הלקוח מקבל אחריות מלאה לקבלת ההזמנה ואנו גנריקל סנטר עושים כל שביכולתנו על מנת לוודא שההזמנות יגיעו ללקוחותנו בהקדם האפשרי אך לעיתים רחוקות יכול להיווצר עיכוב שאינו תלוי בנו. לבדיקה באם הגיעה החבילה לארץ תוכל לבדוקה על ידי הזנת מספר ההזמנה ב מעקב משלוחים באתר דואר ישראל.

במידה  והכתובת שסופקה על ידך הלקוח נכונה, וחלפו 45 ימי עבודה ממועד המשלוח, והחבילה לא התקבלה בארץ, על פי מעקב משלוחים באתר דואר ישראל. ו/או החבילה לא נמצאת במכס או בסניפי הדואר אנו נדאג לשלוח שוב את ההזמנה. במידה ולא האחריות עוברת אליך הלקוח. עליך לדאוג לאסוף את החבילה.

ניתן יהיה לעקוב אחר החבילה עד להגעתה לארץ כאן https://www.17track.net/en

שיטות מישלוח ועלויות

ההזמנות ישלחו בדואר EMS מהיר 5-7 ימי עסקים בהתאם למוצרים ועידכוני מחירים שיפורסמו באתר.
זמני האספקה באמצעות דואר אוויר רגיל הינם בין 7-21 ימי עסקים בממוצע, אך לעיתים רחוקות יתכן עיכובים סבירים של עד 35 ימי עסקים.

האם האתר מאובטח לסליקה ופרטיך האישיים מאובטחים ?

 
האתר עובד בתקן מחמיר של האבטחה ואנו מחוייבים לאבטחה מלאה של תהליך הקניה ושל פרטיות לקוחותינו. האתר אינו שומר פרטים אישיים ופרטי כרטיסי אשראי בשום מאגר מידע.

הרכישה באתר נעשית כרגע באמצעות PayPal והרוכש נהנה מהגנת קונה מלאה, והחזר כספי מלא אם ובמידה ולא הגיעה ההזמנה ליעדה תוך 45 ימי עסקים. 

אינכם חייבים להיות בעלי חשבון פייפאל ואתם יכולים לשלם רגיל בויזה או בכרטיס אחר.

האם ניתן לבטל הזמנה לאחר שכבר הוזמנה ?
על מנת לבטל הזמנה יש ליצור קשר בהקדם האפשרי. ביטול הזמנה יתאפשר כל עוד ההזמנה עוד לא עובדה ונשלחה ליעדה.
הזמנות נשלחות באותו היום או למחרת ולא ניתן לבטל הזמנה לאחר שנשלחה!

האם יש צורך במרשם ? 
מרשם נדרש עבור חלק מהתרופות החייבות במרשם. 

את העתק המרשם יש לשלוח לכתובת המייל [email protected] או [email protected]

או להעלות קובץ בלשונית צור קשר
.
ניתן לסרוק או לצלם את המרשם באמצעות מצלמה דיגיטלית סמארטפון וכד’ ולהעבירו במייל.

לפרטים נוספים :[email protected] או [email protected]


מדריך שימוש לאתר
למד איך?

למה גנריקל סנטר?

כאן ובשבילך בכל שאלה

מבחר אופציות ליצירת קשר והעלאת קבצים שאלות ובקשות. שמחים לעזור בכל עת.

אתר מעוצב ונוח לתפעול

מבחר אופציות חיפוש וגישה קלה ונוחה. קטגוריות ולשוניות היישר עד למבוקשך.

איכות מול מחיר הזול ביותר

מוצרים ותכשירים אייכותיים. לא חיקויים וזיופים, מספקים וחברות מהמובילים בעולם.

שירות משלוחים מהירים

משלוחים מהירים ביניהם חינמיים, עם אפשרויות מעקב מתוך האתר עד לבית הלקוח.
שפה »